Gizlilik ve Güvenlik

Kişisel bilgileriniz (ad, rumuz, e-posta adresi, posta adresi, kredi kartı bilgileri, satın aldıklarınız vb.) kesinlikle başka kişi ve kuruluşlara verilmez ve sadece www.izmirtip.com.tr ’ de azami faydayı sağlamanız amacıyla kullanılır. Bilgileriniz ürün veritabanının korunduğu sistemle korunmaktadır. Ayrıca, sipariş detay bilgileriniz kesinlikle internet üzerinde bir dosya üzerinde saklanmamaktadır.

Üye olurken verdiğiniz tüm bilgilere sadece siz ulaşabilir ve siz değiştirebilirsiniz. Başka birinin sizinle ilgili bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir. İstediğiniz zaman üyelikten istifa edebilirsiniz.

İzmir Tıp Kitabevi Ltd. Şti. olarak müşteri memnuniyeti, güvenliği ve gizliliği en dikkat ettiğimiz konuların başında gelmektedir. Bu yüzden online satış mağazamız kendi sitemiz üzerine kurulu 128 bit SSL sistemi ile güvenli hale getirilmiş olup; ayrıca, sadece şirketimize ait olan sunucuda barındırılmaktadır. Kredi Kartı işlemleri için ise bankaların sanal pos sistemi kullanılmaktadır.