HAKKIMIZDA

Şirketimiz 1993 yılında Mehmet Önder KOP tarafından İzmir Tıp Kitabevi Kırt.Büro Malz. San. ve Tic. Ltd. Şti. adıyla kuruldu. İlk yıllarında genel olarak Tıp kitapları çalışılırken, zamanla dünyanın önde gelen yayınevleriyle yaptığı özel anlaşmalar ve aldığı temsilcilikler sayesinde teknik ve akademik yayınları da ürün yelpazesine eklemiş ve geleceğe ışık tutan değerler arasında yerini almıştır.

Ülkemizde bulunan Üniversite Kütüphanelerine uzun yıllardır çok uygun fiyatlarla yurtdışından yayın temin eden İzmir Tıp Kitabevi, ayrıca akademik ve bilimsel yayınları da hocalarımıza, akademisyenlerimize ve öğrencilerimize en iyi şartlarda sunmaktadır.

Bugün dünyanın dört bir yanından bilimsel yayın ithalatı yapan ve yenilenen web sayfası www.izmirtip.com.tr ile kitapseverlere en iyi hizmeti vermeyi amaçlayan kitabevimiz, halen yurt dışındaki çok sayıda yayınevinin Türkiye temsilciliğini yürütmekte ve temsilcisi olduğu firmaların tüm yayınlarını çok uygun fiyatlarla temin ederek, müşterilerine www.izmirtip.com.tr farkını yaşatmaktadır.

 Kitap dünyasındaki güvenilir ve saygın ismimizi daha da güçlendirmek, sizlere daha iyi hizmet verebilmek için hedeflerimizi her gün arttırıyoruz.